Maurizio Sarri’den ilginç Suudi Arabistan talebi! Sigara izni şartı

Lazio Teknik Direktörü Maurizio Sarri, İngiliz basınına çarpıcı bir açıklamada bulundu. Serie A deviyle sözleşmesi 30 Haziran 2025’te sona erecek Maurizio Sarri, Suudi Arabistan’la ilgili soruya şaşırtan bir cevap verdi.

“Suudi Arabistan’da takım çalıştırır mısın” sorusuna Maurizio Sarri’nin cevabı şu şekilde oldu: “Sigara içmek yasak değilse, bir gün tabii ki Suudi Arabistan’a gidip orada takım çalıştırabilirim.”

Maurizio Sarri’nin bu cevabının Suudi Arabistan ekiplerine mesaj olduğu belirtildi. İtalyan teknik direktörün bir gün içinde en az 60 adet sigara içtiği vurgulandı. Maurizio Sarri’nin çalıştırdığı takımlarda etrafındaki kişilerin sigaradan etkilenmemesi için özel bir sigara odası yaptırdığı kaydedildi.

Maurizio Sarri’nin öğrencileri bu sezon 16 maça çıktı. Lazio bu süreçte 7 galibiyet, 3 beraberlik ve 6 mağlubiyet yaşadı.

Tegoleto’da teknik direktörlüğe başlayan Maurizio Sarri daha sonra Sansovino, Sangiovannese, Pescara, Arezzo, Avellino, Hellas Verona, Perugia, Grosseto, Alessandria, Sorrento, Empoli, Napoli, Chelsea ve Juventus’ta görev aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir