Rusya’daki yarı çıplak parti ortalığı karıştırdı! Ünlü rapçi Vacio kıyafetinden dolayı hapis cezası aldı

Bog yazarıAnastasia Ivleeva, geçtiğimiz günlerde “Neredeyse Çıplak Parti” sloganıyla bir parti düzenledi. Partiye katılan ünlü isimler, kıyafetlerinden dolayı tepki çekince işleri iptal edildi. Partiye müstehcen bir kıyafetle katılan ünlü rapçi Vacio, hapis cezasına çaptırıldı.

VERGİ SORUŞTURMASI AÇILDI

Rusya‘nın Ukrayna ile savaşına rağmen, davetlilerin üzerlerine sadece külotlu çorap giydikleri ve eşcinsel kişilerin sık sık öpüşerek pozlar verdiği parti, başta devlet yöneticileri olma üzerinde kamuoyunda tepki çekti. Gelen tepkiler üzerine Ivleeva, Instagram sayfasında paylaştığı bir video ile Rus halkından özür diledi ve olayın kontrol edilemediği için üzgün olduğunu belirtti. Ayrıca, partiden elde edilen gelirin bir kısmını hayır kurumlarına bağışlamayı planladığını açıkladı. Ivleeva’ya karşı potansiyel beş yıl hapis cezasını içeren bir vergi soruşturması açıldı.

PUTIN’İN KIZI DAHİL HERKES ÖZÜR DİLEDİ

Olaya katılan diğer ünlüler, katılımlarından dolayı kamuoyundan özür dilediler. Kremlin sözcüsü Dmitry Peskov da konuyla ilgili resmi bir açıklama yapmadığı için gazetecilerden özür diledi. Rus Dışişleri Bakanlığı sözcüsü Maria Zakharova, etkinliğin katılımcılarına “leke sürdüğünü” ancak kendilerini düzeltme şansları olduğunu belirtti.

Davetliler arasında bulunan ve neredeyse çıplak bir şekilde fotoğraflanan Devlet Başkanı Putin’in kızı Ksenia Sobchak, böyle bir partinin her şeyden önce cephede Ukrayna’ya karşı savaşan askerleri rencide ettiğini söyleyerek özür diledi

Kaynak: Haberler.com / Dünya

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x